

Skal kjøpe SM mellomtung, noen som har anbefalinger?
#21
•
Skrevet 01 juli 2013 - 18:26

#22
•
Skrevet 08 februar 2014 - 17:08
Er som sagt det problemet jeg har idag, er dønn kjedelig og ligge under 100 km/h på R-sykkel. Blir mer og mer forelska i 350'n jo mer jeg leser om den. Og hvis det du sier at den går opp på bakhjul ved gasspådrag i 3. gir, så er det meeer en nokk.
350'n har 0.42hk per kg ifølge matten min, det er ikke så værst heller, håper det kommer en som ser grei ut til en grei pris snart!
Jeg er sikkert litt seint ut men hva men større sykkel som kan clutches opp i over 100??
Som fks ktm 690

Vil og handle sykkel med en lett ramme. Ikke en stor og tung stålramme...
HAR EN PIAGGIO NRG AC SOM SELGES I DELER. ALT GÅR BILLIG/GIBORTPRIS. HELST TA HELE DRITTEN XD
#23
•
Skrevet 08 februar 2014 - 22:25
honda cr500? Usikker på om det går å regge de som mellomtung, men de er brutale. Må plomberes ihvertfall
#24
•
Skrevet 16 februar 2014 - 17:21
honda cr500? Usikker på om det går å regge de som mellomtung, men de er brutale. Må plomberes ihvertfall
Du får ikke registrert dem i det heletatt i norge, De er jævlig sjeldne i norge uten skilt også.. på blocket.se finnes det noen men usikker på om de finnes med skilt der, Har aldri sett noen på blocket med skilt..
eneste landet jeg vet du får de registrert er england, der har jeg sett at de har skilt på dem.
#25
•
Skrevet 16 februar 2014 - 17:26
Den som var på forumet her med skilter ble vel registrert nedi tyskland om jeg ikke husker feil?
#26
•
Skrevet 16 februar 2014 - 17:31
Som svar til festuz, så er det jo litt vanskelig og finne en rimelig registrert sykkel med innsprut, siden ktm ikke begynte med det før 2011 eller 12, og Yamaha tror jeg heller ikke har det før eller 12
Tror egentlig det er bare å gi opp å finne en rimelig med innsprut xD for de er ikke gammle nokk til å ha sunket noe i pris
Men det går faktisk å få ktm 525 til rimelig pris ser jeg av og til, 40-45 000 kommer det noen til, Så kommer det noen til 50-60 000 også som er helt på trynet for en så gammel sykkel, Jævlig mye ktm som er overpriset i forhold til andre merker synes jeg.
Bare å følge med på finn.no så kan man plutselig være heldig og finne noe billig, Ofte kan man regne med litt skruing viss man kjøper noe billig for det er jo en grunn til at de blir solgt billige xD så man må passe på litt så man ikke kjøper noe som må ha så mye reperasjoner at det tilslutt blir dyrt uanset xD
#27
•
Skrevet 16 februar 2014 - 17:41
annet tips er og ikke bare sjekke offroad/motard på finn. Gikk nylig en ktm 525 for 30 lapper som ikke var plassert der.
#29
•
Skrevet 10 mars 2014 - 20:23
Var å henta meg ein xt600e! e knastedekk på han no, men lett å hiva på SM dekk!
utrulig bunndrag, fin lyd og solid sykkel. lite som skal til for å få rå Supermotard sykkel!
desse har 45hk orginalt og går rett inn som mellomtung, har effektanlegg på min for lydens del
- Spudlebob liker dette
#30
•
Skrevet 10 mars 2014 - 22:26
Saab 9-5 2,3t '01 - 185 hk, soon to be more - http://www.mopedport...s-saab-9-5-23t/
#31
•
Skrevet 22 mars 2014 - 15:14
^er vell ikkje supermotard endo nei, men var vell den posten her inne som va nermast. Grei førstegongssykkel som e billig i drift og holdbar. bur på ei lito øy med mykje svinga, å mykje politi og vegvesen. så trur ikkej eg ska ha noko meir sprekt endo, redd for lappenm in, greit å behodla han haha
blir vell 450smc elns når eg blir eldre. usikker endo. denna blir jeffal bygga om til SM dekk og felga, og sm framskjerm med tido. blir SM dekk på orginale felga først (esj), men pengane strekke ikkje lenger
0 bruker(e) leser dette emnet
0 brukere, 0 gjester, 0 anonyme brukere